برنج ایرانی دسترنج

برنج ایرانی دسترنج,برنج ایرانی ممتاز و معطر دسترنج – 10 کیلوگرم

برنج ایرانی دسترنج

ثبت سفارش برنج صد در صد ایرانی دسترنج

برنج ایرانی ممتاز و معطر دسترنج – در بسته های 10 کیلوگرم

هر کیلوگرم 125,000 تومان

رنگ برنج : سفید

نوع برنج : ساده با کیفیت عالی و ممتاز

عنوان برنج : ایرانی دسترنج

اندازه دانه : دانه کامل

برنج دسترنج

خرید برنج ایرانی ممتاز و معطر دسترنج – 10 کیلوگرم

برنج ایرانی دسترنج ، ممتاز و معطر با دانه‌های کامل را می‌توانید در بسته‌ها ده کیلوگرمی خریداری کرده و تجربه هیجان‌انگیز و لذت بخشی از پخت غذاهای ایرانی کسب کنید. اندازه‌ی دانه‌های این برنج دانه کامل است و باخیال راحت میزبان مهمان‌های خود باشید. برنج بخشی جدایی‌ناپذیر از سفره‌ی ما ایرانیان است. برنج حاوی ویتامین B1 بوده و نباید از وعده‌غذایی ما حذف شود. حتی کسانی که به واسطه رژیم‌های غذایی مصرف برنج را کاهش می‌دهند باید در یکی از وعده‌های غذایی خود برنج را قرار دهند. برنج دسترنج ممتاز به واسطه خوش‌پخت و معطر بودن یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برنج‌ها به حساب می‌آید. با برنج ایرانی دسترنج ، پخت و پز غذاهای مختلف لذت بخش‌تر می‌شود. با این برنج می‌توانید رنگ و بوی دیگری به مهمانی‌های خود ببخشید. از این نوع برنج برای آماده کردن اکثر غذاهای ایرانی می‌توانید استفاده کنید. برنج دم سیاه طعم و بوی خاص خود را دارد و به همین دلیل غذاها با آن خوشمزه‌تر می‌شوند.

برنج دسترنج
برنج دسترنج

برنج ایرانی دسترنج – خوش طعم و عطر

مواد اولیه در تهیه ته‌چین مهم‌ترین اجزا هستند که باید در تهیه آن دقت کرد. برنج و زعفران پایه‌های ته‌چین هستند و ازاین‌رو اگر یک برنج آن ایرانی باشد، می‌تواند طعم و عطر بی‌نظیری به آن بدهد. البته اگر می خواهید کته درست کنید، بدون شک برنج ایرانی بیشتر می‌چسبد.

«برنج دسترنج» برای اینکه مصرف‌کنندگان بتوانند بر اساس نیاز خود به این ماده غذایی دسترسی داشته باشند، برنج خوش طعم و عطر ایرانی با کیفیت را دربسته‌های 10 کیلوگرمی کاملا بهداشتی تولید کرده که در هر 100 گرم حاوی 91.5 گرم کربوهیدرات، 7.6 گرم پروتئین و 0.3 گرم چربی است؛ همچنین 364 کیلوکالری انرژی دارد. این ماده غذایی حاوی مقادیر زیادی از ویتامین B و نیاسین است که می‌تواند از بروز بیماری بری بری جلوگیری کند و برای کودکان جزء ویتامین‌های ضروری است.

برنج دسترنج

برنج دسترنج با توجه با نیاز بازار و مردم برای تامین راحت و آسان با بهترین کیفیت از سال 1387 کار خود را آغاز نمود.
ماموریت ما ، ارتقای کمی و کیفی محصولات از نظر بسته بندی و کیفیت بطوری که در سطوح استاندارهای بین المللی و معرفی آن با بازارهای جهانی از این طریق است.
صداقت ، کیفیت ، درک متقابل ، تعهد به نیاز مشتری و وفاداری با آن اصول کار ما را تشکیل می دهد.

برنج ایرانی دسترنج
برنج ایرانی دسترنج